خرید هاست مناسب برای اپلیکیشن و سایت

19 دی 1401 دسته‌بندی: آموزشی
خرید هاست مناسب برای اپلیکیشن و سایت
برای اینکه اپ و یا سایت تازه تاسیس خود را راه اندازی کنید نیاز به یک هاست مناسب دارید. اینجا با انتخاب درست شرکت هاستینگ و قدرت هاست آشنا خواهید شد.

انتخاب هاستینگ مناسب از جمله اولین قدم ها در مسیر شروع یک کسب و کار اینترنتی است. شما باید ابتدا با مفاهیم اولیه دنیای وب مانند اینکه سرور چیست و یک تفاوت یک سرور اختصاصی با هاست مدیریت شده در چیست آشنا شوید.

تفاوت هاست با سرور اختصاصی

سرور اختصاصی یک کامپیوتر اختصاصی هست که در مکانی همیشه روشن است و هیمشه به اینترنت پر سرعت دسترسی دارد و شما این کامپیوتر را برای شروع کار خود اجاره میکنید.
این کامپیوتر همیشه روشن باعث میشود سایت شما همیشه و در هر ساعتی در دسترس باشد و هر کاربری نیاز داشت سایت شما را مشاهده کند. یک درخواست به این کامپیوتر داده میشود و آن سرور پاسخ میدهد. اما یک هاست اشتراکی یا هاست مدیریت شده به این معنی هست که که یک کامیپوتر کل قدرت خود را بین چند نفر تقسیم کرده است و شما یک بخشی از آن قدرت کامیپوتر را اجاره میکنید. در نتیجه شما هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد.

چرا برای شروع کار هاست اشتراکی گزینه بهتری است؟

برای شروع یک استارتاپ یا ایده یا اپ یا سایت شما بهتر است یک هاست اشتراکی ارزان قیمت تهیه کنید. به دو دلیل اصلی: اول اینکه هزینه شروع کار شما کاهش میابد. دوم اینکه شما در شروع ماجرا آنقدری کاربر و مشتری ندارید که یک هاست اشتراکی نتواند پاسخگوی آن تعداد باشد. حال شاید این سوال پیش بیباید که اگر کاربران بیشتر و بیشتر شدند چه میشود؟
پاسخ ساده است. در آن هنگام هاست خود را با پرداخت مابه تفاوت به یک پلان بالاتر و قوی تر ارتقا میدهید. و حتی اگر کاربران به شدت زیاد شدن و خیلی معروف و موفق شدید با خرید یک سرور اختصاصی پاسخ کاربران خود را خواهید داد.

دیدگاه‌های کاربران
تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است
ارسال دیدگاه جدید
برای درج دیدگاه لطفا ابتدا سایت شوید
اپ ساز اپ راکت
مطالب مشابه
پوش نوتیفیکیشن چیست؟

با استفاده از پوش نوتیفیکیشن، امکان ارتباط مستمر و سازنده میان مدیر اپ و کاربران برقرار می‌شود و از این طریق، تعامل میان کاربر و اپ حفظ می‌گردد.

مطالب تصادفی
اپ ساز اندروید ماجوریس، قدرتمندترین اپ ساز موبایل در ایران

در این پست از بلاگ شما رو با همه آنچه که نیاز هست درباره اپ ساز قدرتمند ماجوریس، محصول اپ راکت بدانید آشنا خواهیم کرد

پوش نوتیفیکیشن چیست؟

با استفاده از پوش نوتیفیکیشن، امکان ارتباط مستمر و سازنده میان مدیر اپ و کاربران برقرار می‌شود و از این طریق، تعامل میان کاربر و اپ حفظ می‌گردد.