اپ راکت | نمونه اپلیکیشن های اپ ساز اپ‌راکت

اپلیکیشن هایی که با اپ ساز اپ راکت طراحی و ساخته شده اند

1. اپلیکیشن تمشک استور

آیکون اپلیکیشن تمشک

اپلیکیشن تمشک استور یک اپلیکیشن کاملا آزمایشی و تستی میباشد که توسط تیم اپ راکت ساخته شده است تنها برای نمایش قابلیت ها و محیط برنامه در یک اپ فروشگاهی میباشد.
در این اپ علاوه بر قابلیت فروشگاه فیزیکی از قابلیت های نظرسنجی و فرم ساز پیشرفته ماجوریس نیز استفاده شده است، در زیر مجموعه از اسکرین‌شات ها از این اپ به همراه لینک دانلود مستقیم فایل APK آن قرار داده شده است:

اپلیکیشن دمو تمشک ساخته شده با اپ ساز اپ راکت

2. اپلیکیشن فرمولاز

اپلیکیشن فرمولاز

اپلیکیشن فرمولاز توسط یکی از مهندسین با تجربه کشورمون ایده پردازی و تولید محتوا شده و با کمک اپ ساز اپ راکت تبدیل به اپلیکیشن شده است.
این اپلیکیشن به لحاظ محتوایی بسیار کاربردی بوده و در آن دوره های آموزشی ای بفروش میرسد که فرمول ساخت و تولید محصولات بهداشتی و آرایشی طبیعی و گیاهی میباشد و در جهت اشتغال‌زایی و کسب درآمد است. دلیل انتخاب اپ راکت ماجوریس به عنوان اپ ساز پایه برای این محصول به این دلیل بوده است که امکانات امنیتی سرویس ماجوریس کمک کرده است که کپی داده ها و نشر غیر قانونی آموزش ها تا حدود 99% کاهش پیدا کند و از قابلیت های سیستم جلوگیری از ضبط صفحه و اسکرین شات (Anti-Screen-Record) و سیستم جلوگیری از نصب برنامه بروی شبیه ساز (Anti-Emulator-Install) و سیستم جلوگیری از نصب برنامه بروی گوشی های روت شده (Anti-Root-Device-Install) در این برنامه استفاده شده است.

3. اپلیکیشن آیین نامه رانندگی 1401

اپلیکیشن آزمون های راهنمایی و رانندگی

اپلیکیشن آزمون های آیین نامه رانندگی 1401 از دیگر اپ هایی هست که با سرویس اپ راکت طراحی و ساخته شده است. در این اپلیکیشن آزمون های راهنمایی و رانندگی سال 1401 با قابلیت شرکت در آزمون ها با کمک سرویس آزمون ساز ماجوریس انجام شده است. همچنین قابلیت های پیشرفته جلوگیری از کپی محتوا مانند سیستم ضد اسکرین شات و ضد اسکرین ریکورد و کپی محتوا و ضد گوشی های شبیه ساز و روت شده نیز بروی این اپ فعال شده است. این اپلیکیشن با فروش اشتراک کسب درآمد میکند و از جمله اپ های موفقی هست که با کمک اپ راکت ساخته شده است.

4. اپلیکیشن سایت من

اپلیکیشن سایت من
اسکرین شات های اپلیکیشن سایت من

اپلییکشن سایت من یک اپ در زمینه فروش و مشاوره راه اندازی و طراحی سایت میباشد که با سرویس اپ ساز ماجوریس ساخته شده است. این اپ با فروش دوره های آموزشی و مشاوره های تخصصی یکی دیگر از اپ های موفقی است که با کمک اپ راکت راه اندازی شده است. این اپ را نیز میتوانید با کلیک بروی دکمه زیر دانلود، نصب و بررسی نمایید: