اپ ساز اندروید ماجوریس، قدرتمندترین اپ ساز موبایل در ایران

15 مرداد 1401
اپ ساز اندروید ماجوریس، قدرتمندترین اپ ساز موبایل در ایران
در این پست از بلاگ شما رو با همه آنچه که نیاز هست درباره اپ ساز قدرتمند ماجوریس، محصول اپ راکت بدانید آشنا خواهیم کرد

اپ ساز چیست؟

اجازه دهید برای شروع ابتدا شمارا با مفهوم اپ ساز آشنا کنیم و ببینیم این اپ ساز چی هست و آیا واقعا یک اپ ساز میتونه اونقدری خوب باشه که جایگزین برنامه نویسی برای ساخت یک اپ بشه؟ یک اپ ساز خوب چه فاکتوری هایی داره؟ همچنین تو این مطلب بررسی میکنیم که اصلا چطور ممکنه یک اپ ساز هم خیلی خوب باشه هم خیلی ارزون تر از سفارش ساخت یک برنامه باشه و هم اینکه در زمان خیلی خیلی کوتاهی بتونیم باهاش اپ تولید کنیم؟
خب در قدم اول باید بهتون بگم اپ ساز یک سرویس و خدمات هست که کاربر میتونه با کمکش در زمان کوتاهی و با هزینه بسیار پایینی یک اپلیکیشن تولید کنه و اصلا دغدغه پیاده سازی، کیفیت اجرا، رفع باگ، پیدا کردن یک شرکت یا تیم برنامه نویسی قوی برای ساخت اپش رو نداشته باشه، چون با اپ ساز شما قبل از اینکه پولی پرداخت بکنید دقیقا میدونید قرار هست چی تحویل بگیرید! اپ ساز ها ممولا باگ های کمتری نسبت به اپ های سفارشی ساخته شده دارند. اپ ساز ها ممولا پشتیبانی بهتری هم دارن چون این سیستم فقط برای یک نفر نیست و هزاران نفر دارن از این سیستم استفاده میکنند پس اگر باگی رفع بشه برای هزاران نفر رفع میشه.

حالا میخایم ببینیم اپ راکت چطور با محصول اپ ساز ماجوریس تفاوت بزرگی در صنعت اپ ساز های فارسی در ایران رقم زده؟

دیدگاه‌های کاربران

تاکنون دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است
ارسال نظر جدید
برای درج نظر لطفا ابتدا سایت شوید
اپ ساز اپ راکت
مطالب تصادفی
پوش نوتیفیکیشن چیست؟

با استفاده از پوش نوتیفیکیشن، امکان ارتباط مستمر و سازنده میان مدیر اپ و کاربران برقرار می‌شود و از این طریق، تعامل میان کاربر و اپ حفظ می‌گردد.