اپ راکت | نمونه اپلیکیشن های اپ ساز اپ‌راکت

اپلیکیشن هایی که با اپ ساز اپ راکت طراحی و ساخته شده اند

1. اپلیکیشن تمشک استور

آیکون اپلیکیشن تمشک

اپلیکیشن تمشک استور یک اپلیکیشن کاملا آزمایشی و تستی میباشد که توسط تیم اپ راکت ساخته شده است تنها برای نمایش قابلیت ها و محیط برنامه در یک اپ فروشگاهی میباشد.
در این اپ علاوه بر قابلیت فروشگاه فیزیکی از قابلیت های نظرسنجی و فرم ساز پیشرفته ماجوریس نیز استفاده شده است، در زیر مجموعه از اسکرین‌شات ها از این اپ به همراه لینک دانلود مستقیم فایل APK آن قرار داده شده است:

اپلیکیشن دمو تمشک ساخته شده با اپ ساز اپ راکت

2. اپلیکیشن فرمولاز

اپلیکیشن فرمولاز

اپلیکیشن فرمولاز توسط یکی از مهندسین با تجربه کشورمون ایده پردازی و تولید محتوا شده و با کمک اپ ساز اپ راکت تبدیل به اپلیکیشن شده است.
این اپلیکیشن به لحاظ محتوایی بسیار کاربردی بوده و در آن دوره های آموزشی ای بفروش میرسد که فرمول ساخت و تولید محصولات بهداشتی و آرایشی طبیعی و گیاهی میباشد و در جهت اشتغال‌زایی و کسب درآمد است. دلیل انتخاب اپ راکت ماجوریس به عنوان اپ ساز پایه برای این محصول به این دلیل بوده است که امکانات امنیتی سرویس ماجوریس کمک کرده است که کپی داده ها و نشر غیر قانونی آموزش ها تا حدود 99% کاهش پیدا کند و از قابلیت های سیستم جلوگیری از ضبط صفحه و اسکرین شات (Anti-Screen-Record) و سیستم جلوگیری از نصب برنامه بروی شبیه ساز (Anti-Emulator-Install) و سیستم جلوگیری از نصب برنامه بروی گوشی های روت شده (Anti-Root-Device-Install) در این برنامه استفاده شده است.